apie mus

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Apie mus

    Bomb kosmetika buvo sukurta prieš 18 metų ir pradėjo gyvuoti pietų Anglijoje. Pagaminus vos kelis vonios burbulus, kurie sužavėjo žmones, prekyba išplito po 70 pasaulio šalių. Rankų darbo, nuostabaus grožio ir kvapo natūralūs gaminiai dabar ir Lietuvoje.
Mes norime Jums pristatyti ne tik pasakiškus vonios burbulus, bet ir kūno bei veido priežiūros priemones, dušo asortimentą ir namų kvapus.
Mūsų kosmetika yra ne tik draugiška Jūsų odai, malonaus kvapo ir natūrali, bet ir įspūdingai atrodanti. Beje didelė "Bomb kosmetika" asortimento dalis yra veganiška, tik iš augalinės ir mineralinės kilmės medžiagų.
Nėra išbandyta su gyvūnais.
Iš eterinių aliejų ir natūralių sviestų pagaminta kosmetika jau Lietuvoje ir laukia jūsų dėmesio su Spa4you!

  Dar prieš du tūkstančius metų buvo žinomos Negyvosios jūros gydomosios savybės, čia buvo vienas pirmųjų pasaulyje sveikatingumo kurortų, ši vieta minima ir Biblijoje. Įprastame jūros vandenyje druskų koncentracija siekia 3 proc., o Negyvosios jūros vandenyje druskos sudaro net 27 proc. Magnis, kalis, kalcio chloridas ir bromidai, esantys vandenyje, jaunina žmogaus odą, gerina nervų sistemos veiklą, aktyvina kraujo apytaką, stiprina kaulus ir nagus, atpalaiduoja raumenis, bet tuo pačiu suteikia kūnui energijos ir jėgų, stiprina imunitetą.
   Negyvosios jūros vanduo – viena pagrindinių terapijos priemonių osteoartritu sergantiems žmonėms. Pilnas mineralų, labiau aliejų primenantis vanduo daugeliui pacientų palengvina ar iš viso numalšina kaulų ir sąnarių skausmus. Atlikti bandymai parodė, kad Negyvosios jūros vanduo per mėnesį stipriai apmalšindavo ir žvynelinės sukeltus simptomus. 

Dabar jums norime pasiūlyti tiesiog namuose pasimėgauti Negyvosios jūros privalumais su Black Magic ir MUD by Shemen Amour natūraliais gaminiais.


MB "Erosa"
Įmonės kodas 303419501
info@spa4you.lt