Plaukų kaukė – „Honey“

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Žiemos metu svarbu neužmiršti apie plaukų priežiūrą, juk šaltas vėjas, šaltis bei sausas oras jų visai nesaugo. Medaus kaukė padės Jūsų plaukams ir suteiks jiems reikalingą pagalbą.Tai priemonė intensyviam plaukų gydymui, praturtinta kondicionuojančiu Brassica aliejumi, prisotintu Omega-3 ir Omega-6 aliejais, kurie palengvina plaukų iššukavimą ir formavimą, nepalikdami riebumo pojūčio. esančios omega-3 riebalų rūgštys, maitindamos plaukų folikulus, stabdo plaukų retėjimą, skatina jų augimą, padeda sustabdyti galiukų lūžinėjimą atstatyti ir išsaugoti plaukų sveiką spindesį ir paslankumą.

Sudėtyje esantis molukinio tungamedžio riešutų aliejus greitai ir lengvai įsiskverbia į odą ir plaukus, giliai juos maitina ir regeneruoja, atstato plaukų struktūrą ir padeda suvaldyti nepaklusnius plaukus.Kaukės konsistencija yra truputi kietesnė, nei įprasta, nes viduje yra vaško. Tačiau nuo šiltų rankų konsistencija pasikeičia ir lengvai pasiskirsto ant plaukų. 

Kvapas labai „žiemiškas“ ir jaukus , nes pagrindinis kvapas tai pienas ir medus - dvi dangiškos kvapų natos, sujungtos į tobulą, širdį sušildantį aromatą.

Naudojimas: Ištrinkite plaukus Jums įprastu būdu, gerai išskalaukite su švariu vandeniu ir paskirstykite kaukę ant drėgnų plaukų, įmasažuodamos priemonę pirštais ypatingą dėmesį skirdamos plaukų galiukams. Palikite 2 minutėms ir gerai nuskalaukite švariu vandeniu. 

Mes žinome, kad pienas su medumi tai ne tik skanu, bei ir naudinga :)

Veido kaukė – ''French Kiss''
Šį kartą išbandžiau veido kaukę, kuri sužavėjo jau nuo pirmų raidžių, jos pavadinimas – „prancūziškas bučinys“! ...
Dovanų idėjos: Spa4you.lt
Artėjant Kalėdoms, dažną iš mūsų užplūsta noras nustebinti savo šeimos narius ar draugus. Dovanos rinkimas – tai puikus būdas įrodyti, jog apie juos g...
Ana
Sveiki,Malonu, kad skaitote mano blogą. Kviečiu Jus į beribį spa4you pasaulį! Dievinu viską, kas skaniai kvepia ir mielai atrodo, todėl padėsiu Jums nepasiklysti šios naturalios  kosmetikos labirintuose, bei pristatysiu visas naujoves išbandžius „savo kailiu“.
read more ⟶
Leave a comment
Sign in with Sign inSign in