Plaukų kaukė – „Mango and Vanilla“

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Mano plaukai pakankamai sausi žiemą, todėl be šampūno ir kondicioneriaus 3 kartus į savaitę naudoju plaukų kaukę. Taigi, šiandien išbandžiau „Mango and Vanilla“ kaukę.

Atidarius gražią, ryškią pakuotę neįmanoma jos uždaryti! Įspūdingas švelnus mango kvapas su vanilės natomis apgaubia viską aplink. Toks jausmas, kad vasara uždaryta šioje pakuotėje J

Esantis viduje apelsinų eterinis aliejus turi teigiamą poveikį plaukams ir galvos odai. Tai efektyvus vaistas nuo pleiskanų, veiksminga sausų plaukų priežiūros priemonė. Mandarinų eterinis aliejus suteikia žvilgesio.

Žinoma, sudėtyje yra alkoholis, tačiau jis yra iš gerųjų alkoholio tipo, kuris nedirgina odos. Brassicamidopropyl Dimetilamin yra augalinis ingredientas, kuris gali būti naudojamas tiek odos tiek plaukų priežiūrai, jis minkština, bei gerina plaukų buklę.

Kaukės struktūra kietoka, bet naudotis labai paprasta – lengva paimti pirštais bei itrinti į plaukus. Palikite kaukę veikti 5-10 minučių. Po to nuplaukite plaukus šiltu vandeniu ir nusausinkite rankšluosčiu.

Plaukai ne tik lieka minkšti, lengvi, blizgantis, bet ir dangiškai kvepia, juk visiems žinoma, kad plaukuose kvapas išlieka ilgai.

                                             Kaip malonu, dienos bėgyje paliesti plaukus ir pajusti vasarą. Dovanų idėjos: Spa4you.lt
Artėjant Kalėdoms, dažną iš mūsų užplūsta noras nustebinti savo šeimos narius ar draugus. Dovanos rinkimas – tai puikus būdas įrodyti, jog apie juos g...
8 priežastys pasirinkti Spa4you
Kuo Spa4you.lt kosmetika tokia ypatinga?  Stebuklingi kvapai, mielos pakuotės, natūralus ingridientai ir kitos priežastys mūsų naujame straipsnyj...
Ana
Sveiki,Malonu, kad skaitote mano blogą. Kviečiu Jus į beribį spa4you pasaulį! Dievinu viską, kas skaniai kvepia ir mielai atrodo, todėl padėsiu Jums nepasiklysti šios naturalios  kosmetikos labirintuose, bei pristatysiu visas naujoves išbandžius „savo kailiu“.
read more ⟶
Leave a comment
Sign in with Sign inSign in