Veido kaukė – ''French Kiss''

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Šį kartą išbandžiau veido kaukę, kuri sužavėjo jau nuo pirmų raidžių, jos pavadinimas – „prancūziškas bučinys“! Pirmas dalykas, kurio neįmanoma nepastebėti, tai kvapas. Atidarius šią kaukę – kvapas pasklido po visą vonios kambarį. Troškulį malšinantys sultingų obuolių, greipfrutų bei gaivių melionų kvapai susipina su našlaičių aromatu. Klasikinė ir elegantiška pagrindinė nata - magnolijos, rožės, lelijos ir kvapiosios tuberozos susimaišo su muskuso, gintaro bei vilkdalgių kvapais. Ir žinoma, pagrindinis kvapas – tai baltojo molio kvapas, kuris gali patikti ne kiekvienam. Tačiau pabandžius šią kaukę vieną kartą, nebegalėsite sustoti ją naudoti, dėl jos poveikio. 


Kaukė tamsiai kreminės spalvos, molio pavidalo. Baltas molis suteikia odai švelnumo, lygumo, elastingumo bei paskatina kraujotaką, dėl to oda gauna daugiau deguonies ir ląsteles regeneruoja kur kas greičiau. Tyro rozmarino ir snapučių eterinių aliejų mišinys tonizuoja, atnaujina pavargusią odą. Be to, šie aliejai turi antiseptinių savybių.Dosniai padenkite odą švelnios tekstūros kauke, sudarydamos ploną, tačiau matomą sluoksnį ir palikite bent 10-15 minučių. Leiskite susigerti ir išdžiūti. Nerekomenduojama laikyti kaukės ilgiau. Kaukės likučius nuplaukite švariu vandeniu ir džiaukitės švaria bei gaivia oda. Po šios kaukės bus lengviau pasidaryti makiažą, nes oda bus švari, lygi ir minkšta.Pasijauskite pabučiuota :)


Veido šveitiklis - ''Facial palatial''
Švelnus, regeneruojamasis veido šveitiklis tiks tiems, kam „atsibodo sena oda“. Pašalinkite negyvasias odos lasteles ir atgaivynkite švytinčią odą su ...
Plaukų kaukė – „Honey“
Žiemos metu svarbu neužmiršti apie plaukų priežiūrą, juk šaltas vėjas, šaltis bei sausas oras jų visai nesaugo. Medaus kaukė padės Jūsų plaukams ir su...
Ana
Sveiki,Malonu, kad skaitote mano blogą. Kviečiu Jus į beribį spa4you pasaulį! Dievinu viską, kas skaniai kvepia ir mielai atrodo, todėl padėsiu Jums nepasiklysti šios naturalios  kosmetikos labirintuose, bei pristatysiu visas naujoves išbandžius „savo kailiu“.
read more ⟶
Leave a comment
Sign in with Sign inSign in