Aromatinės žvakės

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Aromatinės žvakės

Rankų darbo žvakės, pagamintos  iš natūralių medžiagų, praturtintų įvairiais eteriniais aliejais bei ekstraktais  užtvindys jūsų namus šiluma ir nuostabiais aromatais.

Patikslinkite paiešką

Turtingas šokolado ir vanilės skonis, paryškintas kakava bei vaisiais - persikais ir saldžiomis vyšniomis. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad išven..
7.99€
7.99€


Natūrali žvakė su eteriniais aliejais. Nostalgiški, delikatūs vaikiškos pudros ir vanilės kvapai... Ši žvakė dega  apie 35h.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milime..
8.99€
8.99€


Ši žvakė pagaminta iš geriausių ingridientų - mairūnų ir levandų aliejų. Dega nuo 30 iki 35 valandų.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milimetrų ilgio. Žvakę gesinkite, kai li..
7.99€
7.99€


Pripildykite savo namus gaiviais aromatais su Cotton Fresh žvake.Gaivus aromatas su obuolių ir citrusinių vaisių akordais susimaišo su rožių, lelijų ir žibuoklių kvapais, kurių baigiamoji nata - kedrų ir gintaro mišinys, kuris pakylės ne tik Jūsų nuotaiką, bet ir atgaivins namus.Žvakė dega apie 30-3..
7.99€
7.99€


Burbuliuojanti citrina susimaišius su apelsinų žiedų kvapu, praturtinta kardamonais, švelniais jazminais bei karčiavaisio citrinmedžio lapų aromatu. Kvapų kokteilis užbaigiamas šilto, muskusinio gintaro nata.Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega 30-35 valandas. Atidžiai perskaity..
7.99€
7.99€


Tai tikrai prabangus aromatas - muskuso prieskoniai persipina su bergamočių, alyvinių žiedų, baltųjų žybuoklių, kvapiųjų kanagų natomis... Šis aromatas apipintas aksominio muskuso. Vanilės ir medienos potėpiai užsibaigia su bergamočių kibirkštėle pačiame viršuje. Aromatizuota žvakė su eteriniai..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 21 (4 puslapių)