Aromatinės žvakės

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Aromatinės žvakės

Rankų darbo žvakės, pagamintos  iš natūralių medžiagų, praturtintų įvairiais eteriniais aliejais bei ekstraktais  užtvindys jūsų namus šiluma ir nuostabiais aromatais.

Patikslinkite paiešką

Turtingas šokolado ir vanilės skonis, paryškintas kakava bei vaisiais - persikais ir saldžiomis vyšniomis. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad išven..
7.99€
7.99€


Natūrali žvakė su eteriniais aliejais. Nostalgiški, delikatūs vaikiškos pudros ir vanilės kvapai... Ši žvakė dega  apie 35h.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milime..
8.99€
8.99€


Egzotiškas, minkštas žvakės kvapas atsiveria auksčiausiomis žibučių lapų ir rožių pumpurų natomis. Ši simfonija pasiekia žibučių, rožių, alyvų bei mimozų širdį, o subtilų pagrindą sudaro kedrų, violetinių irisų aromatai.Žvakė  dega apie 35 valandas.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcija..
6.99€
6.99€


Rankų darbo žvakė pagaminta iš auksčiausios kokybės sudėtinių dalių, su gaivinančiais Eukalipto ir tyrai Degmedžio eteriniais aliejais.Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30 - 35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karšč..
7.99€
7.99€


Vaisių kupina vasaros iškyla su gausybe ananasų, persikų bei saldžių braškių. Žvakė dega apie 35 valandas.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milimetrų ilgio. Žvakę gesinkite, ..
8.99€
8.99€


Rankų darbo žvakė iš auksčiausios kokybės sudėtinių dalių su citrinžolės ir  snapučio eteriniais aliejais.Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad i..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 7 (2 puslapių)