Aromatinės žvakės

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Aromatinės žvakės

Rankų darbo žvakės, pagamintos  iš natūralių medžiagų, praturtintų įvairiais eteriniais aliejais bei ekstraktais  užtvindys jūsų namus šiluma ir nuostabiais aromatais.

Patikslinkite paiešką

Turtingas šokolado ir vanilės skonis, paryškintas kakava bei vaisiais - persikais ir saldžiomis vyšniomis. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega apie  45-50 valandų. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad i..
7.99€
7.99€


Natūrali žvakė su eteriniais aliejais. Nostalgiški, delikatūs vaikiškos pudros ir vanilės kvapai... Ši žvakė dega  apie 35h.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milime..
8.99€
8.99€


Švelnus kokosų ir vaisių kvapas su vanilės ir cukraus natomis. Su kvapiųjų kanangų ir šalavijų aliejais.Dega apie  45-50 valandų. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 ..
7.99€
7.99€


Pripildykite savo namus gaiviais aromatais su Cotton Clouds žvake.Rankomis, iš geriausių medžiagų, pagaminta žvakė praturtinta tyru šalavijų ekstraktu ir kedrų eteriniais aliejais. Tokia žvakė puikiai atrodys bet kuriame kambaryje, taip pat bus žavi dovana draugams arba antrosioms pusėms. Žvakė..
8.99€
8.99€


Unikalus, atkaklus ir energingas aromatas su raudonųjų uogų, vyšnių ir gintaro eteriniais aliejais. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega apie  35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išven..
8.99€
8.99€


Rankų darbo žvakė pagaminta iš auksčiausios rūšies ingridientų - magnolijos ir jazminų eterinių aliejų.Žvakė dega apie 35 valandas.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milimetrų ilgi..
8.99€
8.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 19 (4 puslapių)