Aromatinės žvakės

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Aromatinės žvakės

Rankų darbo žvakės, pagamintos  iš natūralių medžiagų, praturtintų įvairiais eteriniais aliejais bei ekstraktais  užtvindys jūsų namus šiluma ir nuostabiais aromatais.

Patikslinkite paiešką

Gaivios ir šviežios obuolių žiedų natos poruojasi su žaliais, citrusiniais akordais ir veda į romantišką rožės, lelijos ir grynųjų našlaičių širdį.  Žvakę apipavidalina kedro ir gintaro skambėsys.Aromatizuota žvakė su mėtos ir rozmarinų eteriniais aliejais. Dega apie  ..
6.99€
6.99€


Minkštos lelijos poroje su juodųjų serbentų eteriniu aliejumi bei provokuojančiai aštrūs jazminų žiedų, heliatropo, vanilės ir muskuso aromatai.Kvapni žvakė su eteriniais aliejais. Dega apie 35 valandas.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus pavir..
6.99€
6.99€


Piped Candle su tyrais ekstrakto aliejais.Nostalgiški delikatūs vaikiškos pudros ir vanilės kvapai... Ši žvakė dega nuo 30 iki 35 valandų. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 m..
8.99€
8.99€


Ši žvakė pagaminta tik iš geriausių ingridientų - energizuojančių greipfruktų bei mandarinų aliejų.Žvakė dega nuo 30 iki 35 valandų.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milimetr..
7.99€
7.99€


Ši žvakė pagaminta iš geriausių ingridientų - mairūnų ir levandų aliejų. Dega nuo 30 iki 35 valandų.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milimetrų ilgio. Žvakę gesinkite, kai li..
7.99€
7.99€


Rankų darbo žvakė pagaminta iš aukščiausios rūšies ingridientų - atpalaiduojančių pačiulių ir santalmedžių eterinių aliejų. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega apie  35 valandas.  Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atspara..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 27 (5 puslapių)