Balzamai lūpoms

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Balzamai lūpoms

Lūpų balzamai – efektyviausios priemonės galinčios Jūsų lūpas apsaugoti nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Tiek žiemos metu, kuomet vėjas yra labai atšiaurus, tiek vasaros metu, kai oras labai sausas – lupų balzamai yra nepamainomos priemonės galinčios Jums padėti kovoti su nemaloniais pojūčiais ir tuo pačiu sudirgintomis lūpomis.

Balzamai skirti lūpoms gaminami iš eterinių aliejų bei natūralių augalų. Kartu jie sudaro mišinį galintį sudrėkinti net ir labai pavargusias lūpas. Dėl ekologiškų ir kvapnių medžiagų – lūpų balzamai ne tik efektyvūs, tačiau taip pat ir maloniai kvepia ir yra skanūs. Reguliariai naudojant jau per kelias dienas labai sušerpetojusias lūpas galima prikelti naujam gyvenimui, tad žiemos metu tai nepamainomas gelbėtojas, kuris padės atrodyti nuostabiai kiekvieną dieną.


Švelnaus rausvo atspalvio balzamas, praturtintas saldžiais vaisiais, ilgam sudrėkins Jūsų lūpas.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycinnamate, ..
2.49€
2.49€


Subtilus, rožinis balzamas su spanguolėmis padarys Jūsų lūpas kaip niekada skanias ir ypatingai gražias.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycin..
2.49€
2.49€


Japoniškosios citrinos (Yuzu) kvapas su apelsino pokštelėjimu sukuria šį keistą ir malonų, drėkinantį lūpų balzamą.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl..
2.49€
2.49€


Sviestinis braškių kokteilis su išdykusiu pasukamuoju mechanizmu suteiks drėgmę jūsų lūpoms ilgas valandas.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui. INGREDIENTS:Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cera Alba (Beeswax), Lanolin Oil, ..
2.49€
2.49€


Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)