Bomb Cosmetics

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Bomb Cosmetics


Užsukite į Berry Bar`ą! Magnolijų ir Palisandrų eterinių aliejų kokteilis jus maloniai apsvaigins ir suteiks nepamirštamų potyrių.Naudojimas:Šis muilas gali būti naudojamas kaip bet kuris kitas muilas, tačiau jis yra švelnesnis. Trinkite muilą delnuose tol, kol susidarys pakankamas kiekis putų. Tą p..
Užsukite į Berry Bar`ą! Magnolijų ir Palisandrų eterinių aliejų koktei...
2.99€
2.99€


Sunku patikėti savo nosimi!Granatai sumaišyti su rozmarinu, bei ladano aliejais sukurs spalvingą aromatų paletę, kuri jums primins, jog gyvenimas nuostabus.Naudojimas:Šis muilas gali būti naudojamas kaip bet kuris kitas muilas, tačiau jis yra švelnesnis. Trinkite muilą delnuose tol, kol susidarys pa..
Sunku patikėti savo nosimi!Granatai sumaišyti su rozmarinu, bei ladano...
2.99€
2.99€


Pasinerkite į rožinį, minkštą bei meilės kupiną kvapų pasaulį. Atverkite vaizduotę Yang Ylang ir levandų aromatų įkvėptose svajonėse bei atsipalaiduokite.Naudojimas:Šis muilas gali būti naudojamas kaip bet kuris kitas muilas, tačiau jis yra švelnesnis. Trinkite muilą delnuose tol, kol susidarys paka..
Pasinerkite į rožinį, minkštą bei meilės kupiną kvapų pasaulį. Atverki...
2.99€
2.99€


Stebuklo gabalėlis pagamintas su meile iš tyro levandų ir snapučių aliejaus padės jums atsipalaiduoti ir nusiraminti.Naudojimas:Šis muilas gali būti naudojamas kaip bet kuris kitas muilas, tačiau jis yra švelnesnis. Trinkite muilą delnuose tol, kol susidarys pakankamas kiekis putų. Tą patį galite at..
Stebuklo gabalėlis pagamintas su meile iš tyro levandų ir snapučių ali...
2.99€
2.99€


Egzotiškas Braziliškųjų Laimų ir Greipfrutų eterinių aliejų mišinys toks energizuojantis, jog prikeltų net numirėlį! Naujas aromatas - primenantis baltą putojantį vyną su aukšiausiomis citrusinėmis natomis!Naudojimas:Šis muilas gali būti naudojamas kaip bet kuris kitas muilas, tačiau jis yra švelnes..
Egzotiškas Braziliškųjų Laimų ir Greipfrutų eterinių aliejų mišinys to...
2.99€
2.99€


Pasivaiksčiok tarp tyrų ramunėlių ir pipirmėtės eterinių aliejų aromatų paskanintų saldainių dvelksmu. Leisk mums tave nunešti į mėtų kalną, kuris pamalonins ir atgaivins!Naudojimas:Šis muilas gali būti naudojamas kaip bet kuris kitas muilas, tačiau jis yra švelnesnis. Trinkite muilą delnuose tol, k..
Pasivaiksčiok tarp tyrų ramunėlių ir pipirmėtės eterinių aliejų aromat...
2.99€
2.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 113 (19 puslapių)