Bomb Cosmetics

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Bomb Cosmetics


Nostalgiškas ramunėlių ir šalavijų aromato aliejus privers Jus pasijusti itin mylimais. Poveikis: ramunėlių eterinis aliejus pasižymi raminančiu, atpalaiduojančiu poveikiu, o šalavijai turi tonizuojančių savybių. Naudojimas: išspauskite žėlės į delną, išmuilinkite odą rankomis arba plaušin..
Nostalgiškas ramunėlių ir šalavijų aromato aliejus privers Jus pasijus...
7.99€
7.99€


Sunku patikėti savo nosimi!Granatai sumaišyti su rozmarinu, bei ladano aliejais sukurs spalvingą aromatų paletę, kuri jums primins, jog gyvenimas nuostabus.Naudojimas:Šis muilas gali būti naudojamas kaip bet kuris kitas muilas, tačiau jis yra švelnesnis. Trinkite muilą delnuose tol, kol susidarys p..
Sunku patikėti savo nosimi!Granatai sumaišyti su rozmarinu, bei ladano...
2.99€
2.99€


Pasinerkite į rožinį, minkštą bei meilės kupiną kvapų pasaulį. Atverkite vaizduotę Yang Ylang ir levandų aromatų įkvėptose svajonėse bei atsipalaiduokite.Naudojimas:Šis muilas gali būti naudojamas kaip bet kuris kitas muilas, tačiau jis yra švelnesnis. Trinkite muilą delnuose tol, kol susidarys paka..
Pasinerkite į rožinį, minkštą bei meilės kupiną kvapų pasaulį. Atverki...
2.99€
2.99€


Stebuklo gabalėlis pagamintas su meile iš tyro levandų ir snapučių aliejaus padės jums atsipalaiduoti ir nusiraminti.Naudojimas: Šis muilas gali būti naudojamas kaip bet kuris kitas muilas, tačiau jis yra švelnesnis. Trinkite muilą delnuose tol, kol susidarys pakankamas kiekis putų. Tą patį gal..
Stebuklo gabalėlis pagamintas su meile iš tyro levandų ir snapučių ali...
2.99€
2.99€


Odą minkštinantis, delikačiai kvepiantis muilas, pagamintas iš Ylang Ylang ir jazminų aliejų. Prisijunkite prie meilės sūkurio ir pasidalinkite tyrumo ir jaukumo kupina akimirka.Naudojimas:Šis muilas gali būti naudojamas kaip bet kuris kitas muilas, tačiau jis yra švelnesnis. Trinkite muil..
Odą minkštinantis, delikačiai kvepiantis muilas, pagamintas iš Yl...
2.99€
2.99€


Siurrealistinis vandens ir sapnų pasaulis atsivers Jums su nostalgišku švarios medvilnės ir tikrojo pačiulio aromatu, pasikeisdamas su santalmedžių eteriniu aliejumi.Pamiršti rūpesčius padės rožių, lelijų ir sodriai violetinių našlaičių kvapas apipintas kedro ir gintaro akordais.Naudojimas: Šis..
Siurrealistinis vandens ir sapnų pasaulis atsivers Jums su nostalgišku...
2.99€
2.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 137 (23 puslapių)