Kūno sviestas - "Coco Beach"

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

 Apie ką pirma pagalvojate, kai išgirstate žodį „vasara“?! Man prieš akis visuomet atsiveria saulėtas paplūdimys, banguojanti jūra, nuostabus baltas smėlis ir… palmės. Taip, Lietuvoje jų nėra, bet juk kartais smagu pasvajoti. Panašiai jaučiuosi ir atidariusi kūno sviesto „Coco Beach“ pakuotę –pirmas aromato gūsis tikra gaiva su proporcingu žiupsneliu viliojančio kokoso. Paprastai kokoso aromato kosmetikos priemonėse vengiu – stiprūs kvapai erzina ir netgi sukelia galvos skausmą, bet „Coco beach“ nustebino savo lengvumu: jaučiamos subtilios jazminų, citrinų natos su puikiai įpinta kokoso užuomina,– iš karto nuneša prie gaivaus vandenyno.

  Sviesto tekstūra maloni ir lengvai įsigerianti, o sudėtyje esantis taukmedžio sviestas ne tik pamaitina odą, bet ir atstato jos elastingumą. Taukmedyje esančios riebalų rūgštys skatina kolageno gamybą, maitina ir apsaugo odos ląsteles nuo nykimo. Dėl savo atstatomųjų savybių taukmedis dažnai naudojamas kaip sudėtinė kremų strijoms ir raukšlėms mažinti dalis. Produktą papildantys ramunėlių ir šalavijų eteriniai aliejai atgaivina, suteikia švelnumo, o dėl savo dezinfekuojančių savybių ir apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio bei padeda atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos.

  „CocoBeach“ bus tobulas akordas po gaivinančio dušo ar vonios, kuris nuskraidins Jus tiesiai į smėlėtus paplūdimius ir žydras pakrantes bei padės atsigauti išsausėjusiai ir saulės pasiilgusiai odai. Iš savo patirties galiu pasakyti,kad kūno sviestą ar losjoną pasirinkti tikrai nėra lengva – ypatingai, jeigu Jūsų oda lepi, kaip mano: dažnai nusiviliu, losjonai arba negelbėja, arba sukelia alergiją, o kartais tiesiog negaliu pakęsti kvapo. Su „Coco Beach“ tokių problemų nepatyriau, oda išliko sudrėkinta, minkšta, švelni kelias dienas, kvapas gaivus ir lengvas. Pasitikite vasarą spindinčios su nepriekaištingai atrodančia oda ;)
Kūno sviestas - ''Rose Revolution''
Sakoma, kad rožių kvapas lėtina organizmo senėjimo procesus. Apžvelkime kūno sviestą, kurio pagrindinė aromato nata – rožė. Tačiau kvapas tikrai nėra ...
Dušo muilas su kempinėle - „Secret Garden“
Aš tikiuosi, kad šis mano pareiškimas per daug nenustebins, bet nemanau, kad su tokiais kasdieniais drakonais kovoju viena. Tikrai ne paslaptis, kad ...
Emilija
Aš esu Emilija, – leidėja, pavirtusi visažiste, fotografe, vėliau šiek tiek alaus žinove, sportininke, knygų mylėtoja, truputį rašytoja, truputį svajotoja. Maksimalistė, save laikanti profesionalia gyvenimo atradėja ir savęs ieškotoja :)
read more ⟶
Leave a comment
Sign in with Sign inSign in