Dušo muilas su kempinėle - „Secret Garden“

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

  Aš tikiuosi, kad šis mano pareiškimas per daug nenustebins, bet nemanau, kad su tokiais kasdieniais drakonais kovoju viena. Tikrai ne paslaptis, kad tiek ir sausą, tiek ir riebesnę odą turinčios nori ne tik, kad ji atrodytų nepriekaištingai, bet ir būtų be nusausėjusių, suaižėjusių plotelių, kurie ne tik atrodo neestetiškai, bet gali kelti ir tam tikrą diskomfortą. Susidūrusias su panašiomis problemomis, tikrai galiu užjausti, nes:

-           Esu tikra lietuvė, baltų balčiausia, o tai reiškia, kad ant mano odos matosi bet koks trūkumas (ypatingai šią vasarą, kai saule pasilepinti taip ir           nebuvo progos).

-          Aktyviai sportuoju, dėl to, nešioju nutrintas alkūnes, kelius ir dar, savo nelaimei, stuburą.

-          Mano kūno oda yra atopinė, dirgli ir linkusi itin sausėti, todėl ją reikia prižiūrėti daug kruopščiau nei sausą ar normalią odą turinčioms merginoms.

  Pagrindinės priemonės, kurias rekomenduoja visi specialistai – kūno šveitimas, norint pašalinti negyvas ląsteles ir atgaivinti odos elastingumą bei maitinamieji kremai, losjonai. Taigi mūšis, su kuriuo kovoju yra tai, kad jaučiu antipatiją šveitikliams su granulėmis. Kodėl? Gal  esu visiška nevykėlė, bet po panaudojimo tos kruopelytės stebuklingu būdu pasklinda po visą mano vonią, atsiduria plaukuose, o kartais randu užsispyrėlių, prikibusių ir ant odos, todėl ramiai galiu teigti, kad esu atvira visoms odos šveitimo alternatyvoms.

 Su viena supažindinsiu ir Jus, mat esu nedidelėje ekstazėje: šiandien išbandžiau „Bomb Cosmetics“ dušo muilą su kempinėle „Secret Garden“, ir man rodos, likau truputį įsimylėjus. Visų pirma, leiskite pasakyti, kad tokio dalyko apskritai nebuvau mačiusi ir naudojau pirmąjį kartą: atidariusi įpakavimą radau spalvotą muilą su šešiais kempinėlės bokšteliais. Ant pakuotės perskaičiau, kad naudojimui reikia sušlapinti ir masažuoti kempinėlių puse į odą. 


  Dar neatplėšusi pakuotės, atkreipiau dėmesį į kvapą – nuo muilo citrinomis, apelsinais ir jazminais pakvipo visi namai, ir aš nė kiek neperdedu, nes pastarasis yra pripildytas natūraliais eteriniais aliejais, kurie ne tik naudingi odai, bet naudojami ir aromaterapijos procedūrose. Pasišokinėdama po treniruotės skuodžiau į dušą, nes buvo įdomu, ar tikrai šis gėris nušveis odą, kaip kad teigiama ant pakuotės, ir leis man atsikratyti tų erzinančių granulinių šveitiklių. Koks mano įspūdis? Galite pamiršti brangias SPA procedūras, nes čia buvo tikrų tikriausia nirvana (tai galite spėti ir iš teksto ilgumo, rytinis dušas mane kaip reikiant įkvėpė): oda ne tik nušveista, minkšta, bet ir jaučiuosi kaip niekad gaiviai. Muilo aromatas neerzinantis, ne sintetinis, jeigu skaitėte mano praėjusį įrašą apie „Coco Beach“ kūno sviestą, žinote, kad kvapai ant odos, man dažnai sukelia galvos skausmą, o dabar jaučiuosi lyg po lengvo, gero masažo. Ar traukė odą kaip nuo įprasto muilo? Ne – liko švaros ir gaivos jausmas, o dažniau panaudojus, neabejoju, kad mano nudaužytos alkūnės tikrai padėkos. Vienintelis galvos skausmas, kurį sukėlė ši priemonė – tai, kaip ją laikyti?! Namuose turiu tik vieną muilinę, o ir toji okupuota, todėl po darbų lėksiu įsigyti papildomos.  

Kūno sviestas - „Coco Beach“
Apie ką pirma pagalvojate, kai išgirstate žodį „vasara“?! Man prieš akis visuomet atsiveria saulėtas paplūdimys, banguojanti jūra, nuostabus baltas s...
Vonios burbulas - „Ice Cream Queen“
Visos vonios procedūrų mylėtojos dabar turėtų suklusti, nes pakalbėsime apie ypatingą ritualą, kuris penktadienio vakarą prie televizoriaus, kai be nu...
Emilija
Aš esu Emilija, – leidėja, pavirtusi visažiste, fotografe, vėliau šiek tiek alaus žinove, sportininke, knygų mylėtoja, truputį rašytoja, truputį svajotoja. Maksimalistė, save laikanti profesionalia gyvenimo atradėja ir savęs ieškotoja :)
read more ⟶
Leave a comment
Sign in with Sign inSign in
Jums taip pat gali patikti