Vonios burbulas - „Ice Cream Queen“

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Visos vonios procedūrų mylėtojos dabar turėtų suklusti, nes pakalbėsime apie ypatingą ritualą, kuris penktadienio vakarą prie televizoriaus, kai be nuovokos junginėji mygtukus ir negali nuspręsti, ką pažiūrėti,  paverčiantį laiku, apie kurį pradedi galvoti vos nubudus. Šio malonumo receptas paprastas:

1.       Vonia ir karštas vanduo būtini.

2.       Mažiausiai 2 h laisvo laiko.

3.       Muzika, knyga, ar laptopas su serialu, kurį ketinote pažiūrėti visa savaitę, taurė vyno (čia jau viskas pasirinktinai ir pagal skonį).

4.       Vonios burbulas iš Bomb cosmetics.

Kam tas burbulas, sakysite, galima įsipilti druskų, putų, dušo želė, iš bėdos net ir šampūno. Na taip, bet – druska tiesiog druska, o šampūnas skirtas plaukų, o ne kūno priežiūrai... O štai bombos, praturtintos natūraliais sviestais, eteriniais aliejais, kurie minkština, maitina ir saugo Jūsų odą, todėl gaunate ne tik gardžiai kvepiantį vandenį, bet tikrą SPA procedūrą namuose vos už kelis eurus (nelyginsiu, bet pagalvokite, kiek už tai mokėtumėte SPA centre?).

Paprastai nemėgstu gulinėti vonioje, nes neturiu tiek laiko ir geriau renkuosi dušą, kuris leidžia pasiruošti per kelias minutes (apie tai jau kalbėjau dušo muilo su kempinėle apžvalgoje, kuri buvo tikras atradimas), bet taip jau nutiko, kad penktadienį ruošiausi draugės mergvakariui, oras nelepino ir prieš aktyvią dieną norėjau pailsėti – nusprendžiau nors kartą palepinti save. Pasirinkau Ice Cream Queen vonios burbulą(niekam nepaslaptis, koks mano mėgstamiausias desertasJ).

Pagrindinis dalykas, kuris mane žavi Bomb cosmetics – nėra sintetinių aromatų, viskas subtiliai dera, kaip ir šis burbulas turėjo gardų, neerzinantį aromatą, kuris leido vonioje pabūti ilgiau. Neslėpsiu – man gulinėti taip patiko, kad 2 kartus papildžiau vonią karštu vandeniu, perskaičiau pusę romano, ir vietoj vienos valandėlės, pamirkau geras... tris. Išlipus ir nuplovus likučius, oda buvo minkštut minkštutėlė, nereikėjo jokio losjono, o aš buvau beveik devintam danguj. Kadangi naudojau pirmąjį kartą, paskaitinėjau sudėtį – odai minkštumo suteikė taukmežio ir kakavos sviestai, pastarasis ne tik minkština, bet ir padeda išlaikyti elastingumą, dezinfekuoja, yra naudojamas net nudegimams, bėrimams gydyti ir imuninei sistemai gerinti. O štai bergamotės ir saldymedžio aliejai, kurių aromatai ne tik ramina, bet ir pasitelkiami kaip priemonė prieš senėjimą, alergijas, bėrimus bei odai skaistinti.

Taigi penktadienį labai rekomenduoju rezervuoti kelias valandas sau – garantuoju, kad jei vonią prisileisite it visą savaitę plušusios pelenės, tai išlipsite kaip savaitgalio spindesiui pasiruošusios karalienės.

  

Dušo muilas su kempinėle - „Secret Garden“
Aš tikiuosi, kad šis mano pareiškimas per daug nenustebins, bet nemanau, kad su tokiais kasdieniais drakonais kovoju viena. Tikrai ne paslaptis, kad ...
Kūno šveitikliai, ar žinai kuo skiriasi „body polish“ nuo „body scrub“?
Gyvenime, nežinant, labai paprasta nuolat kartoti tas pačias klaidas, kol galiausiai vieną dieną kas nors mus pamoko J...
Emilija
Aš esu Emilija, – leidėja, pavirtusi visažiste, fotografe, vėliau šiek tiek alaus žinove, sportininke, knygų mylėtoja, truputį rašytoja, truputį svajotoja. Maksimalistė, save laikanti profesionalia gyvenimo atradėja ir savęs ieškotoja :)
read more ⟶
Leave a comment
Sign in with Sign inSign in
Jums taip pat gali patikti
Emilija

Dušo muilas su kempinėle - „Secret Garden“

Aš tikiuosi, kad šis mano pareiškimas per daug nenustebins, bet nemanau, kad su tokiais kasdieniais drakonais kovoju viena. Tikrai ne paslaptis, kad tiek ir sausą, tiek ir riebesnę odą turinčios nori ne tik, kad ji atrodytų nepriekaištingai, bet ir būtų be nusausėjusių, suaižėjusių plotelių, kurie ...
peržiūros 991 skaityti daugiau