Kietoji dušo želė

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Kietoji dušo želė

Visos dušo želės su neutraliu pH balansu, praturtintos eteriniais aliejais, kurie jūsų odą sudrėkins ilgam. Eteriniai aliejai ramina ne tik kūną, bet ir sielą!


Išmaudyk mane bučiniuose! Itin raminančių ir odą minkštinančių sviestų bei dangiškų kvapų mišinys, nuplaunantis visą Jūsų gyvenime susikaupusią dramą bei ant mažo laimės debesėlio nuskraidinantis jus toli toli.Naudojimas: apvyniokite juostelę aplink riešą ir įtrinkite drėgną odą, kol kvapniai s..
3.99€
3.99€


Kiekvieną syk prausiantis, tikro medaus ir minkštinančio sviesto derinys, leis jums pajusti šiltą apkabinimą, juk tai saldžiausioji iš kietųjų dušo želių! "Let it bee" - išvalo ir kūną, ir sielą.Naudojimas: apvyniokite juostelę aplink riešą ir įtrinkite drėgną odą, kol kvapniai suputos. Leiskit..
3.99€
3.99€


Pažadinkite sąmonę ir pakelkite dvasią kas rytą su šiuo energizuojančiu citrinos ir laimo eterinių aliejų kokteiliu.Naudojimas: apvyniokite juostelę aplink riešą ir įtrinkite drėgną odą, kol kvapniai suputos. Leiskite eteriniams aliejams atskleisti savo magiją kol taukmedžio sviestas valo ir dr..
3.99€
3.99€


Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)