Kūno priežiūros priemonės

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Kūno priežiūros priemonėsPatikslinkite paiešką

Kokosų kvapas su kokosų bei kvapniosios kanangos eteriniais aliejais - visa tai sudėta į šį kūno losjoną vien tam, kad nuneštų jus virš debesų!Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį losjono bei švelniai įtrinkite juo visą kūną.Įspėjimas: nenaudoti pro burną. Jei pasireiškia bėrimas - ..
7.99€
7.99€


Delikatus ir kvapnus kūno losjonas su greipfrutais ir rozmarinų aliejais privers Jus jaustis itin gražiai.Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį losjono bei švelniai įtrinkite juo visą kūną. Sudėtis:  vanduo,  alyvuogių aliejus, kaprilo/kaprio triglicerid..
7.99€
7.99€


Šio kūno losjono ramunėlių ir kvapniųjų kanagų eteriniai aliejai nuneš Jūsų mintis į malonumų pasaulį.  Naudojimas: nedideliu kiekiu priemonės ištrinkite kūną.  Įspėjimas: nenaudoti pro burną. Jei pasireiškia bėrimas - nedelsiant nutraukti naudojimą ir kreiptis į gydytoją.&nb..
7.99€
7.99€


Puikus kvapas, susidedantis iš ramunėlių ir mairūno aliejų padarys Jūsų odą saldžią.Naudojimas: nedideliu kiekiu priemonės ištrinkite kūną. Įspėjimas: nenaudoti per burną. Jei pasireiškia bėrimas - nedelsiant nutraukti naudojimą ir kreiptis į gydytoją. Sudėtis:  vanduo,  aly..
7.99€
7.99€


Šis kūno sviestas natūraliai ir giliai drėkina, nes net 30% sudaro taukmedžio sviestas su drėkinamuoju saulėgrąžų aliejum, kuriuos praturtina pelergonijų ir snapučių eteriniai aliejai.Naudojimas: Nedideliu kiekiu sviesto rankomis ištrinkite visą kūną.  Kiekis: 210mlSudėtis: vanduo, ta..
7.99€
7.99€


Sviestas, kuriame yra 30% taukmedžio sviesto bei kokosų aliejaus. Taip pat jame yra laurenių ir nerolių aliejų, todėl po naudojimo oda liks švelniai sudrėkinta bei pamaitinta. Vaisių kvapo - itin jaučiamas šviežių ananasų ir apelsinų aromatas, kuris susipina su kokosais, persikais, migdolais be..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 13 (3 puslapių)