Dušo sviestai

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Dušo sviestai  Mėgaukitės vasaros aromatais su juodųjų serbentų dušo sviestu. Dėl sudėtyje esančio taukmedžio, ne tik švelniai nusiprausite, bet ir pajusite drėkinančią kūno sviesto jėgą. Juodųjų serbentų, braškių ir žemuogių kvapus subtiliai papildys gervuogių aromatas, o kreminė karamelė ir vanilė da..
7.99€
7.99€


Kreminis dušo gelis, esant kambario temperatūrai yra pusiau kietas. Šiltas vanilės ir saldžios karamelės kvapas.Poveikis: Jis ne tik švelniai išvalo odą, bet ir taukmedžio sviesto pagalba drėkina ir maitina odą. Naudojimas: Paimkite  nedidelį kiekį sviesto į  ..
7.99€
7.99€


Kreminis dušo sviestas, esant kambario temperatūrai yra pusiau kietas. Jis ne tik švelniai valo odą, bet taukmedžio sviesto pagalba, ją drėkina ir pamaitina.Kvapniojo mandarino, švežių obuolių kvapai susijungia su apelsinų žiedais ir saldžiu kokosu. Naudojimas: Paimkite  nedidelį kiek..
7.99€
7.99€


Kreminis, riebus dušo gelis, prisilietęs prie kūno tampa lengvai tepamas. Jis ne tik švelniai išvalo odą, bet ir taukmedžio sviesto pagalba drėkina ir maitina odą. Mėtų akordai susilieja su aksomine kakavos širdimi...Naudojimas: paimkite  nedidelį kiekį sviesto į  rankas ir įtrinkite ..
7.99€
7.99€


Riebus dušo sviestas su aviečių lašeliu, palmarosa ir bergamočių eteriniais aliejais prikels Jūsų ryškiausius jausmus, bei pagyvins dieną.Žalias aromatas, kuris derinasi su raudonųjų vaisių, aviečių, vynuogių, mėlynių ir sultingų kriaušių sąskambiais. Muilas apipintas vanilės ir karamelės..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)