Dušo želė

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Dušo želėNostalgiškas ramunėlių ir šalavijų aromato aliejus privers Jus pasijusti itin mylimais. Poveikis: ramunėlių eterinis aliejus pasižymi raminančiu, atpalaiduojančiu poveikiu, o šalavijai turi tonizuojančių savybių. Naudojimas: išspauskite žėlės į delną, išmuilinkite odą rankomis arba plaušin..
7.99€
7.99€


Tegul grynas greipfrutų ir mandarinų aliejus tobulai paruošia Jūsų odą... Dabr Jūs pasiruošusi žygiuoti podiumu ir visus pakerėti nepriekaištingai atrodančia, švytinčia oda.Poveikis: greipfrutų ir mandarinų eteriniai aliejai pasižymi antidepresinėmis, stimuliuojančiomis ir tonizuojančiomis..
7.99€
7.99€


Auksčiosiausio lygio kokosų aromato dušo želė praturtinta tyrais frankičensės ir kvapniųjų kanangų eteriniais aliejais atpalaiduos ir regeneruos jūsų protą, kūną bei sielą. Saldus kreminis ledinio kokoso saldainis.Naudojimas: išspauskite žėlė į delną ar plaušinę, išmuilinkite odą rankomis ..
7.99€
7.99€


Ši vaisinė dušo žėlė pakels Jus į dangų su saldaus apelsino ir mandarinų eteriniais aliejais. Gaivus kvapas su putojančių atogrąžų aromatu bei auksčiausiomis bergamočių ir citrinžolių natomis pagyvins Jūsų dvasią, sielą ir jausmus! Naudojimas: išspauskite žėlė į delną ar plaušinę, išmuilin..
7.99€
7.99€


Energizuojantis dušo gelis su apelsinų ir greipfrutų aliejais atgaivina ir pažadina Jūsų odą ir sielą.Naudojimas: išspauskite žėlė į delną ar plaušinę, išmuilinkite odą rankomis arba plaušine, o vėliau gerai nuskalaukite. Įspėjimas: tai nėra valgomas produktas. Jeigu pastebėjote ..
7.99€
7.99€


Ši dušo želė turi įspūdingos spanguolių ir laimo energijos, o juodųjų pipirų eterinis aliejus suteiks Jums puikią dienos pradžią! Naudojimas: išspauskite žėlė į delną ar plaušinę, išmuilinkite odą rankomis arba plaušine, o vėliau gerai nuskalaukite.Įspėjimas: tai nėra valgomas produkt..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 9 (2 puslapių)