Dušo sviestai

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Dušo sviestaiKreminis dušo gelis, esant kambario temperatūrai yra pusiau kietas. Šiltas vanilės ir saldžios karamelės kvapas.Poveikis: Jis ne tik švelniai išvalo odą, bet ir taukmedžio sviesto pagalba drėkina ir maitina odą. Naudojimas: Paimkite  nedidelį kiekį sviesto į  ..
7.99€
7.99€


Kreminis dušo sviestas, esant kambario temperatūrai yra pusiau kietas. Jis ne tik švelniai valo odą, bet ir taukmiedžio sviesto pagalba drekina ir maitina odą.Kvapniojo mandarino, švežių obuolių, žalių lapų kvapai susijungia su apelsinų žiedais ir saldžiu kokosu. Naudojimas: Paimkite  ..
7.99€
7.99€


Kreminis, riebus dušo gelis, prisilietęs prie kūno tampa lengvai tepamas. Jis ne tik švelniai išvalo odą, bet ir taukmedžio sviesto pagalba drėkina ir maitina odą. Mėtų akordai susilieja su aksomine kakavos širdimi...Naudojimas: paimkite  nedidelį kiekį sviesto į  rankas ir įtrinkite ..
7.99€
7.99€


Kreminis, riebus dušo sviestas, prisilietęs prie kūno tampa lengvai tepamas. Jis ne tik švelniai išvalo odą, bet ir taukmedžio sviesto pagalba drėkina ir maitina odą.  Vaisinis, šviežių ananasų ir apelsinų kvapas. Kokosų aromatas susipina su persikais, migdolais, karamele ir vanile.N..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)