Kūno šveitikliai

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Kūno šveitikliaiŠalavijų ir sandalmedžių aliejų kupinas kūno šveitiklis suminkštins Jūsų odą.Naudojimas: paimkite šio šveitiklio į rankas bei sukamaisiais judesiais, švelniai įtrinkite odą. Po naudojimo nuplaukite.Kiekis: 365mlSudėtis: vanduo, glicerinas, taukmedžio sviestas, saulėgrąžų sėklų aliejus, balzamin..
7.99€
7.99€


Nukelsime Jus į devintą dangų kartu su nostalgiškais ramunėlių ir šalavijų aliejais, kurie padės Jums pamiršti visus sunkumus bei atgaivins Jūsų odą. Naudojimas: paimkite šio šveitiklio į rankas bei sukamaisiais judesiais, švelniai trinkite odą. Po naudojimo nuplaukite.Kiekis: 365mlIngredients:..
7.99€
7.99€


Prabangus smulkios konsistencijos, aliejinio pagrindo kūno šveitiklis su sviestmedžių aliejumi bei kavos pupelėmis suteiks Jūsų odai šilko švelnumą. Sudėtyje taip pat rasite smilkalinių bosvelijų ir juodųjų pipirų eterinių aliejų.Naudojimas:  prieš naudojant gerai išmaišyti. Pasemkite šiek tiek..
7.99€
7.99€


Mažai grūdėtas aliejaus pagrindo kūno šveitiklis, naudojamas duše. Pagamintas iš saldžiųjų migdolų aliejaus, grynų greipfrutų ir mandarinų eterinių aliejų. Sukurta jūsų odos blizgesiui.Naudojimas: paimkite šio šveitiklio į rankas bei sukamaisiais judesiais, švelniai įtrinkite odą. Po naudojimo ..
7.99€
7.99€


Prabangių, švelnių grūdelių kupinas kūno šveitiklis su taukmedžio sviestu.  Po procedūros su šiuo lengvu kūno šveitikliu, jūsų oda bus lyg šilkinė. Pipirmėčių ir šaltmėtės eteriniai aliejais praturtintu malonumu galėsite mėgautis kiekvieną dieną.Naudojimas: paimkite šio šveitiklio į rankas..
7.99€
7.99€


Riebus, taukmedžio sviesto ir tyrų įspūdingų laimo bei greipfruto eterinių aliejų pripildytas kūno šveitiklis su smulkiais švelniais grūdeliais lygina Jūsų odą.Naudojimas: Dosniai pasemkite šio sviestinio, putojančio, švelniai grūdėto dušo šveitiklio ir padenkite juo odą švelniais sukamaisiais ..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 8 (2 puslapių)