Kietoji dušo želė

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Kietoji dušo želėIšmaudyk mane bučiniuose! Itin raminančių ir odą minkštinančių sviestų bei dangiškų kvapų mišinys, nuplaunantis visą Jūsų gyvenime susikaupusią dramą bei ant mažo laimės debesėlio nuskraidinantis jus toli toli.Naudojimas: apvyniokite juostelę aplink riešą ir įtrinkite drėgną odą, kol kvapniai s..
3.99€
3.99€


Pažadinkite sąmonę ir pakelkite dvasią kas rytą su šiuo energizuojančiu citrinos ir laimo eterinių aliejų kokteiliu.Naudojimas: apvyniokite juostelę aplink riešą ir įtrinkite drėgną odą, kol kvapniai suputos. Leiskite eteriniams aliejams atskleisti savo magiją kol taukmedžio sviestas valo ir dr..
3.99€
3.99€


Maudykitės dvasią išlaisvinančiuose juodųjų pipirų ir rožių eterinių aliejų kvapuose, kurie padės atgaivinti bei stimuliuoti Jūsų mintis.Naudojimas: apvyniokite juostelę aplink riešą ir įtrinkite drėgną odą, kol kvapniai suputos. Leiskite eteriniams aliejams atskleisti savo magiją kol taukmedži..
3.99€
3.99€


Riebus, kvapnus, pasitikėjimą savimi sukeliantis dušo gelis sukurtas tiems kas teikia pirmenybę švelniems juodųjų pipirų ir šaltmėtės eterinių aliejų kvapams.Naudojimas: apvyniokite juostelę aplink riešą ir įtrinkite drėgną odą, kol kvapniai suputos. Leiskite eteriniams aliejams atskleisti savo..
3.99€
3.99€


Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)