Dušo muilai su kempinėle

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Dušo muilai su kempinėleKvapnus ir aromatingas muilas drėkina ir pakvėpina visą kūną, o karčiųjų apelsinų ir ramunėlių aliejai padeda atsatyti pavargusią odą.  Prinokusių juodųjų serbentų, braškių, aviečių, subtiliais mėlynių, karamelės bei vanilės kvapais.Naudojimas:1. Sušlapinkite muilą ir plaušinę2. Švelniai masažu..
3.99€
3.99€


"Parma Violet" dušo muilas su kempinėle kupinas levandų ir sandalo medžio aliejų, kurie atgaivina odą, ją maloniai nušveisdami.Šis minkštas kvapų mišinys atsiveria gražiausiais žibučių aromatais persipynusiais su rožių žiedlapių gaiva. Kvapų simfoniją užbaigia alyvos, mimozos, kedrai ir violetiniai ..
3.99€
3.99€


Šis gaivinančio kvapo dušo muilas išvalo kūną ir pažadina protą. O sudėtyje esančios šaltmėtės ir eukalipto aliejai nuplauna visą nuovarį.Vėsus ir raminantis, šiuolaikiškas vandenyno aromatas praturtintas citrinų bei gintaro akcentais.Naudojimas:1. Sušlapinkite muilą ir plaušinę2. Švelniai masažuoki..
3.99€
3.99€


Giliai valanti dušo druska primena saulėtą vasaros dieną, kupiną nuostabių aromatų bei aliejų, kurie atgaivina odą.Paprasti, bet tikri apelsinų, citrinų, aštraus kardamono, jazminų kvapai užsibaigiantys muskuso ir gintaro natomis.Naudojimas:1. Sušlapinkite muilą bei plaušinę2. Švelniai masažuokite o..
3.99€
3.99€


Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)