Vonios burbulai, keksiukai, sūkuriai...

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Vonios burbulai, keksiukai, sūkuriai...Oras prisipildo subtiliais erškėtuogių aromatais, kai Jūs lepinate savo odą sviestu, kupinu kakavos ir taukmedžio aliejų. Rožių ir jazminų aliejai padeda Jums jaustis pakylėtais. Gali būti naudojamas iki 4 kartų!Klasikinis aldehido, jazminų, irisų ir prieskonių aromatas. Turtingas gvazdikėliais..
2.99€
2.99€


Prabangus kreminis burbulas kupinas ivairių gėlių kvapų, kuriuos papildo jazminų ir rafinuoto snapučio eteriniai aliejai bei kokosų ir taukmedžio sviestas - pamaitins ir atgaivins jūsų odą.Naudojimas: įmeskite kreminį burbulą į šiltą vandenį ir stebėkite, kaip jis tirpdamas putoja, skleidž..
1.99€
1.99€


Lengvas ir šiuolaikiškas gėlių aromatas. Rankų darbo vonios burbulas su morokietišku rožių žiedlapiais. Rafinuotas kvapas papildytas jazmino, snapučio ir apelsino žiedų eteriniais aliejais.Įmeskite kreminį burbulą  į šiltą vandenį ir stebėkite, kaip jis tirpdamas putoja, skleidžia aromatą, mink..
1.99€
1.99€


Nostalgiški vaikiškos pudros, kakavos ir taukmedžio sviesto aromatai puikiai maitina odą, o ramunėlių ir šalavijų aliejai ramina ir atpalaiduoja. Naudojimas: įmeskite vonios burbulą į šiltą vandenį ir stebėkite, kaip jis tirpdamas putoja, skleidžia aromatą, minkština vandenį. Išplauki..
2.99€
2.99€


Produktas gimęs keistomis ir laikui nepavaldžiomis aplinkybėmis. Kedro ir Šalavijų eteriniais aliejais papildytas vonios burbulas leis jums išgyventi asmeninę "Bejamin`o Button`o istoriją".Naudojimas: įmeskite vonios burbulą į šiltą vandenį ir stebėkite, kaip jis tirpdamas putoja, skleidži..
2.99€
2.99€


Trapus ir išraiškingas porceliano grožis. Šis delikatus aromatas, kuriame susijungia smilkalinės bosvelijos ir  raudonų rožių kvapai nepaliks abejingos nei vienos modernios ir rafinuotos sielos.Naudojimas: įmeskite vonios burbulą į šiltą vandenį ir stebėkite, kaip jis tirpdamas putoja..
2.99€
2.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 8 (2 puslapių)