Vonios burbulai, keksiukai, sūkuriai...

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Vonios burbulai, keksiukai, sūkuriai...Nostalgiški vaikiškos pudros, kakavos ir taukmedžio sviesto aromatai puikiai maitina odą, o ramunėlių ir šalavijų aliejai ramina ir atpalaiduoja. Naudojimas: įmeskite vonios burbulą į šiltą vandenį ir stebėkite, kaip jis tirpdamas putoja, skleidžia aromatą, minkština vandenį. Išplauki..
2.99€
2.99€


Produktas gimęs keistomis ir laikui nepavaldžiomis aplinkybėmis. Kedro ir Šalavijų eteriniais aliejais papildytas vonios burbulas leis jums išgyventi asmeninę "Bejamin`o Button`o istoriją".Naudojimas: įmeskite vonios burbulą į šiltą vandenį ir stebėkite, kaip jis tirpdamas putoja, skleidži..
2.99€
2.99€


”O mano meilės vasara!” Skoningai puošnus ir gaivus braškių aromatas papildytas vetiverijų ir pačiulio eteriniais aliejais, kiekvieną dieną atneš vasarą į jūsų vonios kambarį.Naudojimas: įmeskite vonios burbulą į šiltą vandenį ir stebėkite, kaip jis tirpdamas putoja, skleidžia aromatą, min..
2.99€
2.99€


Kvepiantys žiedlapiai ir švieži rožių pumpurai  atgaivins nuo miesto dulkių pavargusį kūną. Taukmedžio sviestas pamaitins, o rožių eterinis aliejus nuramins jūsų odą.Gausus gėlių ir muskuso aromatas pagamintas iš prabangių heliotropo ir alyvų žiedų. Baltosios žibuoklės ir Ylang Ylang kvapai aps..
2.49€
2.49€


Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)