Šampūnai plaukams - muilai

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Šampūnai plaukams - muilaiLeiskite gėlių mergaitei Jus sugrąžinti į laikus, kai meilė ir taika valdė pasaulį, o žmonės nešiojo gėles savo plaukuose. Šampūnas su kanangų aliejumi ir tikrais rožių žiedlapiais. Jausmingas gėlių ir vaisių kvapas - juodųjų serbentų, apelsinų, imbiero ir frezijų aromatas, pagardintas mus..
3.79€
3.79€


Prabangus kietas gabalėlis šampūno pripildytas eterinių aliejų išpainios Jūsų garbanas ir suteiks plaukams blizgesio. Dabar nebereikės galvoti, kaip susirišti ir paslėpti plaukus!Pagaminta su gaivinančios mėtos eteriniais aliejais.Naudojimas: Sušlapinkite plaukus įprastai vonioje arba duše. Šlapiomi..
3.79€
3.79€


Tegul raminantis grynųjų levandų eterinis aliejus mažina Jūsų įtampą kol Jus plaunate plaukus.Įdomi kombinacija - klasikinis levandos aromatas susilieja su rozmarinų, pušų ir muskuso bazinėmis natomis.Naudojimas: Sušlapinkite plaukus įprastai vonioje arba duše. Šlapiomis rankomis trinkite gabaliuką ..
3.79€
3.79€


Kietas gabalėlis šampūno, kuris vandenyje pavirsta putomis. Keletas akimirkų ir šis šampūnas suputoja.Gaivinantis tropikų kvapas su bergamotės ir citrinžolės tonais.Naudojimas: Sušlapinkite plaukus įprastai vonioje arba duše. Šlapiomis rankomis trinkite gabaliuką šampūno tol, kol švelniai suputos. P..
3.79€
3.79€


Kietas gabalėlis šampūno, kuris vandenyje pavirsta putomis. Keletas akimirkų ir šis šampūnas suputoja.Kvapiųjų šalavijų ir alyvuogių eterinis aliejus švelniai valo pažeistus plaukus. Įdomus aromatas supintas iš santalmedžių ir alyvmedžių eterinių aliejų, apipintas aukščiausiųjų bergamoto aromato nat..
3.79€
3.79€


Šis gabalėlis turi slaptą WOW-faktorių... Pagamintas iš aliejų bei kondicionierių, todėl Jūsų plaukai taps kaip niekada minkšti.Atpalaiduojantis ramunėlių ir levandų kvapas.Naudojimas: Sušlapinkite plaukus įprastai vonioje arba duše. Šlapiomis rankomis trinkite gabaliuką šampūno tol, kol švelniai su..
3.79€
3.79€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)