Aromatinės žvakės

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Aromatinės žvakėsTurtingas šokolado ir vanilės skonis, paryškintas kakava bei vaisiais - persikais ir saldžiomis vyšniomis. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad išven..
7.99€
7.99€


Natūrali žvakė su eteriniais aliejais. Nostalgiški, delikatūs vaikiškos pudros ir vanilės kvapai... Ši žvakė dega  apie 35h.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milime..
8.99€
8.99€


Egzotiškas, minkštas žvakės kvapas atsiveria auksčiausiomis žibučių lapų ir rožių pumpurų natomis. Ši simfonija pasiekia žibučių, rožių, alyvų bei mimozų širdį, o subtilų pagrindą sudaro kedrų, violetinių irisų aromatai.Žvakė  dega apie 35 valandas.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcija..
6.99€
6.99€


Rankų darbo žvakė pagaminta iš auksčiausios kokybės sudėtinių dalių, su gaivinančiais Eukalipto ir tyrai Degmedžio eteriniais aliejais.Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30 - 35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karšč..
7.99€
7.99€


Vaisių kupina vasaros iškyla su gausybe ananasų, persikų bei saldžių braškių. Žvakė dega apie 35 valandas.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milimetrų ilgio. Žvakę gesinkite, ..
8.99€
8.99€


Rankų darbo žvakė iš auksčiausios kokybės sudėtinių dalių su citrinžolės ir  snapučio eteriniais aliejais.Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad i..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 7 (2 puslapių)