Aromatinės žvakės

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Aromatinės žvakėsTurtingas šokolado ir vanilės skonis, paryškintas kakava bei vaisiais - persikais ir saldžiomis vyšniomis. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad išven..
7.99€
7.99€


Natūrali žvakė su eteriniais aliejais. Nostalgiški, delikatūs vaikiškos pudros ir vanilės kvapai... Ši žvakė dega  apie 35h.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milime..
8.99€
8.99€


Ši žvakė pagaminta iš geriausių ingridientų - mairūnų ir levandų aliejų. Dega nuo 30 iki 35 valandų.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milimetrų ilgio. Žvakę gesinkite, kai li..
7.99€
7.99€


Rankų darbo žvakė pagaminta iš aukščiausios rūšies ingridientų - atpalaiduojančių pačiulių ir sandalmedžių eterinių aliejų. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Žvakė dega apie  35 valandas.  Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui a..
7.99€
7.99€


Pripildykite savo namus gaiviais aromatais su Cotton Clouds žvake.Rankomis, iš geriausių medžiagų, pagaminta žvakė praturtinta tyru šalavijų ekstraktu ir kedrų eteriniais aliejais. Tokia žvakė puikiai atrodys bet kuriame kambaryje, taip pat bus žavi dovana draugams arba antrosioms pusėms. Žvakė..
8.99€
8.99€


Pripildykite savo namus gaiviais aromatais su Cotton Fresh žvake.Gaivus aromatas su obuolių ir citrusinių vaisių akordais susimaišo su rožių, lelijų ir žibuoklių kvapais, kurių baigiamoji nata - kedrų ir gintaro mišinys, kuris pakylės ne tik Jūsų nuotaiką, bet ir atgaivins namus.Žvakė dega apie 30-3..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 29 (5 puslapių)