Aromatinės žvakės

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Aromatinės žvakėsTurtingas šokolado ir vanilės skonis, paryškintas kakava bei vaisiais - persikais ir saldžiomis vyšniomis. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad išven..
7.99€
7.99€


Natūrali žvakė su eteriniais aliejais. Nostalgiški, delikatūs vaikiškos pudros ir vanilės kvapai... Ši žvakė dega  apie 35h.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milime..
8.99€
8.99€


Ši žvakė pagaminta iš geriausių ingridientų - mairūnų ir levandų aliejų. Dega nuo 30 iki 35 valandų.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milimetrų ilgio. Žvakę gesinkite, kai li..
7.99€
7.99€


Pripildykite savo namus gaiviais aromatais su Cotton Fresh žvake.Gaivus aromatas su obuolių ir citrusinių vaisių akordais susimaišo su rožių, lelijų ir žibuoklių kvapais, kurių baigiamoji nata - kedrų ir gintaro mišinys, kuris pakylės ne tik Jūsų nuotaiką, bet ir atgaivins namus.Žvakė dega apie 30-3..
7.99€
7.99€


Žvakė su kvapniais eteriniais aliejais. Rankų darbo žvakė, pagaminta iš pačių geriausių ingridientų - citrinų ir saldžiųjų apelsinų eterinių aliejų. Žvakė dega apie 35 valandas.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad ..
8.99€
8.99€


Burbuliuojanti citrina susimaišius su apelsinų žiedų kvapu, praturtinta kardamonais, švelniais jazminais bei karčiavaisio citrinmedžio lapų aromatu. Kvapų kokteilis užbaigiamas šilto, muskusinio gintaro nata.Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega 30-35 valandas. Atidžiai perskaity..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 23 (4 puslapių)