Aromatinės žvakės

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Aromatinės žvakėsTurtingas šokolado ir vanilės skonis, paryškintas kakava bei vaisiais - persikais ir saldžiomis vyšniomis. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad išven..
7.99€
7.99€


Natūrali žvakė su eteriniais aliejais. Nostalgiški, delikatūs vaikiškos pudros ir vanilės kvapai... Ši žvakė dega  apie 35h.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milime..
8.99€
8.99€


Ši žvakė pagaminta iš geriausių ingridientų - mairūnų ir levandų aliejų. Dega nuo 30 iki 35 valandų.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milimetrų ilgio. Žvakę gesinkite, kai li..
7.99€
7.99€


Užpildyk namus salsvu šokolado ir apelsino kvapu. Vanilinis kvapų pagrindas su pienišku kakavos ir sultingų vaisių aromatu bei klementinų ir raudonųjų apelsinų natomis.Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas:&nbs..
7.99€
7.99€


Švelnus kokosų ir vaisių kvapas su vanilės ir cukraus natomis. Su kvapiųjų kanangų ir šalavijų aliejais.Dega apie  45-50 valandų. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 ..
7.99€
7.99€


Pripildykite savo namus gaiviais aromatais su Cotton Clouds žvake.Rankomis, iš geriausių medžiagų, pagaminta žvakė praturtinta tyru šalavijų ekstraktu ir kedrų eteriniais aliejais. Tokia žvakė puikiai atrodys bet kuriame kambaryje, taip pat bus žavi dovana draugams arba antrosioms pusėms. Žvakė..
8.99€
8.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 37 (7 puslapių)