Aromatinės žvakės

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Aromatinės žvakėsTurtingas šokolado ir vanilės skonis, paryškintas kakava bei vaisiais - persikais ir saldžiomis vyšniomis. Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega  30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad išven..
7.99€
7.99€


Natūrali žvakė su eteriniais aliejais. Nostalgiški, delikatūs vaikiškos pudros ir vanilės kvapai... Ši žvakė dega  apie 35h.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milime..
8.99€
8.99€


Ši žvakė pagaminta iš geriausių ingridientų - mairūnų ir levandų aliejų. Dega nuo 30 iki 35 valandų.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Tam, kad išvengtumėt didelės liepsnos, palikite dagtį 5 milimetrų ilgio. Žvakę gesinkite, kai li..
7.99€
7.99€


Pripildykite savo namus gaiviais aromatais su Cotton Fresh žvake.Gaivus aromatas su obuolių ir citrusinių vaisių akordais susimaišo su rožių, lelijų ir žibuoklių kvapais, kurių baigiamoji nata - kedrų ir gintaro mišinys, kuris pakylės ne tik Jūsų nuotaiką, bet ir atgaivins namus.Žvakė dega apie 30-3..
7.99€
7.99€


Gaivus, tradicinis levandų kvapas su šaldančiu eukaliptų efektu. Pagrindinė aromato nata - medžio tonai su rozmarino prieskoniu, nepamirštant levandų ir muskuso aromato. Kvapni žvakė su eteriniais aliejais. Dega apie 30 - 35 valandas.Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkit..
7.99€
7.99€


Rankų darbo žvakė iš auksčiausios kokybės sudėtinių dalių su pipirmėtės ir mėtos eteriniais aliejais.Aromatizuota žvakė su eteriniais aliejais. Dega 30-35 valandas. Atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukcijas: Padėkite žvakę ant karščiui atsparaus paviršiaus. Kad išvengtumėte dide..
7.99€
7.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 15 (3 puslapių)