Mud by Shemen Amour

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Mud by Shemen Amour


BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Kūno kremas su mineralais ir juoduoju Negyvosios jūros purvu bei natūraliais aliejais, sezamo ekstraktu. Molio kremas suminkština raukšles ir atkuria odos elastingumą, sustiprina apsaugines funkcijas ir padeda kovoti su celiulitu. Šis kremas geri..
BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Kūno kremas su minera...
5.99€ 9.99€
5.99€ 9.99€


BE PARABENŲ ! Juodasis Negyvosios jūros mineralinis purvas yra natūraliai susidaręs per tūkstančius metų nuosėdiniame purvo sluoksnyje. Natūraliai savyje turi magnio, kalio ir kalcio. Juodasis purvas išvalo odą ir padaro ją skaisčią, taip oda geriau įsisavina drėgmę ir jūsų kūnas ima spinduliuo..
BE PARABENŲ ! Juodasis Negyvosios jūros mineralinis purvas yra na...
3.99€ 7.99€
3.99€ 7.99€


BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Pėdų kremas su mineralais ir juoduoju Negyvosios jūros purvu bei natūraliais alyvuogių ir sezamo aliejais. Pėdų kremas suteikia drėgmės, minkština odą ir išlaiko jos elastingumą. Purvo kremas pagerins odos būklę, ją pamaitins ir suteiks šilkinį p..
BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Pėdų kremas su minera...
5.99€ 9.99€
5.99€ 9.99€


BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Rankų kremas su mineralais ir juoduoju  Negyvosios jūros purvu bei natūraliais alyvuogių ir  sezamo aliejiais. Rankų kremas suteikia drėgmės, minkština ir išlaiko odos elastingumą. Purvo kremas pagerins odos būklę, ją pamaitins ir sutei..
BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Rankų kremas su miner...
5.99€ 9.99€
5.99€ 9.99€


BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Ši giliai valanti veido kaukė inovatyviai sujungia Negyvosios jūros purvo bei alyvuogių, avokado, sezamų ir jojobos aliejus. Valo veido odą, pašalina negyvas epidermio ląsteles, atveria poras, pagerina kraujotaką ir gydo randus, taip pat sušvelnina, s..
BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Ši giliai valanti vei...
5.99€ 9.99€
5.99€ 9.99€


Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)