Black Magic - "Negyvosios Jūros purvas" 300g

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Black Magic - "Negyvosios Jūros purvas" 300g


4.00€ 7.99€
  • Gamintojas: Black Magic
  • Prekės kodas: DS-1
  • Prieinamumas: Sandėlyje


BE PARABENŲ ! DAUGIAU KAIP 47 MINERALAI! 

Mineralinis purvas yra gautas iš negyvos jūros gelmių, labiausiai žinomų pasaulyje dėl savo unikalių gydomųjų  savybių. Šis purvas savyje turi  ne mažiau kaip 47  natūralius mineralus darančius teigiamą poveikį kūnui ir odai. Žmonės šias Negyvosios jūros dovanas  įvairiais tikslais naudojo tūkstančius metų,jose gausu vitaminų A, E ir C bei magnio ir cinko.Šis purvas pašalina nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, apsaugo odą nuo žalingų aplinkos veiksnių, pašalina riebalų sankaupas, stimuliuoja kraują, užtikrina giluminį valymą ir padeda išlaikyti odą jauną bei sveiką. Taip pat stimuliuoja įprastą ląstelių aktyvumą, ramina skausmą. Natūralus purvas jus nuramins, oda atrodys lygesnė. Ši gamtos dovana atpalaiduos jūsų raumenis, numalšins sanarių skausmą ir bus puiki priešgrybelinė priemonė! Taip labai naudinga ir plaukams bei plaukų šaknims, nes mineralai juos sustiprina ir priverčia nuostabiai blizgėti.

Draugiškas Veganams!

Kiekis: 300g

Naudojimas: atidarius pakuotę pašildyti šiltame vandenyje arba mikrobankų krosnelėje (vidutiniu galingumu) apie minutę. Tolygiai ištepkite odą ir apie 20 minučių leiskite išdžiūti bei susigerti. Kai purvas pilnai išdžius - švelniai nuplaukite šiltu vandeniu.

Įspėjimas: nevartoti pro burną, netinkamas veido bei pažeistai odai!


Sudėtis: negyvosios jūros vanduo, negyvosios jūros purvas, karbonatai, geležies oksidas, aliuminio oksidas, druska, kalcio chloridas, magnio chloridas, magnio oksidas, kalio chloridas, natrio bromatas. BE PARABENŲ !

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras