Dovanų idėjos: spa4you.lt

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Artėjant Kalėdoms, dažną iš mūsų užplūsta noras nustebinti savo šeimos narius ar draugus. Dovanos rinkimas – tai puikus būdas įrodyti, jog apie juos galvojate ir skiriate itin daug dėmesio išrinkti tą vienintelę dovaną. Kaip gi išrinkti tinkamas dovanas?


1. Pirmiausiai sudarykite šventinių dovanų sąrašą. Pažymėkite visus žmones, kuriems reikės net ir smulkiausių dovanėlių: artimieji, kolegos, kaimynai, draugai...

2. Ties kiekvienu žmogumi pasižymėkite po kelias dovanų idėjas, kurios tiktų. Kad pasirinkti būtų paprasčiau, apgalvokite, ką tas žmogus mėgsta, ką veikia laisvalaikiu, kokie jo pomėgiai.

3. Šaunią dovaną galima padovanoti padarius rinkinį. Spa4you.lt internetinėje parduotuvėje rasite daugybę produktų, kurie tinka ir vyrams, ir moterims. Tad puošniai sudėjus vanilės dušo sviestą, kvapniąją žvakę ir gražųjį vonios burbulą gausite romantišką bei mielą dovaną.

4. Taip pat nepamirškite paruošti keleto smulkių dovanėlių netikėtai sutiktiems pažįstamiems ar užsukusiems svečiams. Tam puikiai tiks dailūs muilai, lūpų balzamas ar kietas šampunas plaukams gražioje pakuotėje.

5. Jeigu žmogus mažai pažįstamas, o jums vis tiek reikia išrinkti dovaną, rinkitės neutralius daiktus. Tam puikiai tiktų vonios putos, skystas muilas ar namų kvapai.

6. Jeigu nebeturite laiko ar noro sudarinėti dovanų rinkinius – spa4you siūlo Jums jau paruoštas ir supakuotas dovanelės.


Dovanas malonu ir gauti, ir teikti. Ir visai nesvarbu, kiek kainuoja jūsų dovana. Svarbiausia – kad ji taptų staigmena ir lašeliu džiaugsmo. O šio efekto pasiekti padės sumani ir kūrybinga dovanos pakuotė. Juk pakuotė dovanai suteikia individualumo, gali net menkniekį paversti stilinga ir žavia staigmena, išsiskiriančia iš gausybės kitų smulkmenų.

Spa4you siūlo Jums supakuoti Jūsų pasirinktus produktus pasirinkus dovanų pakavimo popierių. 

                                                                            Dovanokite savo artimiesiems malonias emocijas :)

Plaukų kaukė – „Honey“
Žiemos metu svarbu neužmiršti apie plaukų priežiūrą, juk šaltas vėjas, šaltis bei sausas oras jų visai nesaugo. Medaus kaukė padės Jūsų plaukams ir su...
Plaukų kaukė – „Mango and Vanilla“
Atidarius gražią, ryškią pakuotę neįmanoma jos uždaryti! Įspūdingas švelnus mango kvapas su vanilės natomis apgaubia viską aplink. Toks jausmas, kad v...
Ana
Sveiki,Malonu, kad skaitote mano blogą. Kviečiu Jus į beribį spa4you pasaulį! Dievinu viską, kas skaniai kvepia ir mielai atrodo, todėl padėsiu Jums nepasiklysti šios naturalios  kosmetikos labirintuose, bei pristatysiu visas naujoves išbandžius „savo kailiu“.
read more ⟶
1 comments
Irena
Irena
Monday 2019 January 07th

Labai geras ir naudingas straipsnis. Dažnai mąstome, ką padovanoti, tačiau niekad nesusimąstom, jog geriausia dovana žmogui yra skirtas laikas jam pačiam, jo poilsui. Spa4you yra labai puiki idėja tiems, kurie mėgsta pasilepinti SPA procedūromis. Mano senelė labai megsta įsisukti įpledą ir skaityti knygas arba megsti, todėl jai šioms Kalėdoms padovanojau pledą su vilna( https://www.lietuviskigaminiai.lt/c8-pledai )- labai praktiška ir miela dovana.

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)
Leave a comment
Sign in with Sign inSign in