Negyvosios jūros produkcija

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Negyvosios jūros produkcija

   Dar prieš du tūkstančius metų buvo žinomos Negyvosios jūros gydomosios savybės, čia buvo vienas pirmųjų pasaulyje sveikatingumo kurortų, ši vieta, minima ir Biblijoje. Šios jūros mineralus kosmetikos ir gydymo tikslais naudojo pati Kleopatra, o Hipokratas patvirtino jų gydomąsias savybes.
   Įprastame jūros vandenyje druskų koncentracija siekia 3 proc., o Negyvosios jūros vandenyje druskos sudaro net 27 proc. Magnis, kalis, kalcio chloridas ir bromidai, esantys vandenyje, jaunina žmogaus odą, gerina nervų sistemos veiklą, aktyvina kraujo apytaką, stiprina kaulus ir nagus, atpalaiduoja raumenis, bet tuo pačiu suteikia kūnui energijos ir jėgų, stiprina imunitetą.
   Negyvosios jūros vanduo – viena pagrindinių terapijos priemonių osteoartritu sergantiems žmonėms. Pilnas mineralų, labiau aliejų primenantis vanduo daugeliui pacientų palengvina ar iš viso numalšina kaulų ir sąnarių skausmus. Atlikti bandymai parodė, kad Negyvosios jūros vanduo per mėnesį stipriai apmalšindavo ir žvynelinės sukeltus simptomus. 

BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Kūno kremas su mineralais ir juoduoju Negyvosios jūros purvu bei natūraliais aliejais, sezamo ekstraktu. Molio kremas suminkština raukšles ir atkuria odos elastingumą, sustiprina apsaugines funkcijas ir padeda kovoti su celiulitu. Šis kremas geri..
5.99€ 9.99€
5.99€ 9.99€


BE PARABENŲ! Orginalus Negyvosios jūros produktas!Specialus, efektyvus ir profesionalus gydomasis muilas, sukurtas specialiems odos poreikiams, kuomet yra metamas svoris ar kovojama su celiulitu. Sudėtyje esantis Acinosų (Acinose oil)  ir pačiulių aromatinių aliejų, rozmarinų, cinamono, morkų s..
5.99€
5.99€


BE PARABENŲ ! DAUGIAU KAIP 47 MINERALAI! Mineralinis purvas  gautas iš negyvos jūros gelmių, labiausiai žinomų pasaulyje dėl savo unikalių gydomųjų  savybių. Šis purvas savyje turi  ne mažiau kaip 47  natūralius mineralus darančius teigiamą poveikį kūnui ir odai.&n..
3.99€ 7.99€
3.99€ 7.99€


BE PARABENŲ ! Juodasis Negyvosios jūros mineralinis purvas yra natūraliai susidaręs per tūkstančius metų nuosėdiniame purvo sluoksnyje. Natūraliai savyje turi magnio, kalio ir kalcio. Juodasis purvas išvalo odą ir padaro ją skaisčią, taip oda geriau įsisavina drėgmę ir jūsų kūnas ima spinduliuo..
3.99€ 7.99€
3.99€ 7.99€


BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Pėdų kremas su mineralais ir juoduoju Negyvosios jūros purvu bei natūraliais alyvuogių ir sezamo aliejais. Pėdų kremas suteikia drėgmės, minkština odą ir išlaiko jos elastingumą. Purvo kremas pagerins odos būklę, ją pamaitins ir suteiks šilkinį p..
5.99€ 9.99€
5.99€ 9.99€


BE PARABENŲ!Orginalus Negyvosios jūros produktas!Rankų kremas su mineralais ir juoduoju  Negyvosios jūros purvu bei natūraliais alyvuogių ir  sezamo aliejiais. Rankų kremas suteikia drėgmės, minkština ir išlaiko odos elastingumą. Purvo kremas pagerins odos būklę, ją pamaitins ir sutei..
5.99€ 9.99€
5.99€ 9.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 7 (2 puslapių)