Negyvosios jūros produkcija

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Negyvosios jūros produkcija

   Dar prieš du tūkstančius metų buvo žinomos Negyvosios jūros gydomosios savybės, čia buvo vienas pirmųjų pasaulyje sveikatingumo kurortų, ši vieta, minima ir Biblijoje. Šios jūros mineralus kosmetikos ir gydymo tikslais naudojo pati Kleopatra, o Hipokratas patvirtino jų gydomąsias savybes.
   Įprastame jūros vandenyje druskų koncentracija siekia 3 proc., o Negyvosios jūros vandenyje druskos sudaro net 27 proc. Magnis, kalis, kalcio chloridas ir bromidai, esantys vandenyje, jaunina žmogaus odą, gerina nervų sistemos veiklą, aktyvina kraujo apytaką, stiprina kaulus ir nagus, atpalaiduoja raumenis, bet tuo pačiu suteikia kūnui energijos ir jėgų, stiprina imunitetą.
   Negyvosios jūros vanduo – viena pagrindinių terapijos priemonių osteoartritu sergantiems žmonėms. Pilnas mineralų, labiau aliejų primenantis vanduo daugeliui pacientų palengvina ar iš viso numalšina kaulų ir sąnarių skausmus. Atlikti bandymai parodė, kad Negyvosios jūros vanduo per mėnesį stipriai apmalšindavo ir žvynelinės sukeltus simptomus. 

Orginalus Negyvosios jūros produktas!Kūno kremas su mineralais ir juoduoju negyvosios jūros purvu bei natūraliais aliejais, sezamo ekstraktu. Molio kremas suminkština raukšles ir atkuria odos elastingumą, suteikia odai minkštumo bei šilkinį pojūtį. Kiekis: 100mlNaudojimas: tepkit..
9.99€
9.99€


Orginalus Negyvosios jūros produktas!Pėdų kremas su mineralais ir juoduoju Negyvosios jūros purvu bei natūraliais alyvuogių ir sezamo aliejais. Pėdų kremas suteikia drėgmės, minkština odą ir išlaiko jos elastingumą. Kiekis: 100mlNaudojimas: tepkite rankomis ir masažuokite, kol kr..
9.99€
9.99€


Orginalus Negyvosios jūros produktas!Ši giliai valanti veido kaukė inovatyviai sujungia Negyvosios jūros purvo bei alyvuogių, avokado, sezamų ir jojobos aliejus. Valo veido odą, pašalina negyvas epidermio ląsteles, atveria poras, pagerina kraujotaką ir gydo randus, taip pat sušvelnina, suteikia švie..
9.99€
9.99€


Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)