Veido priežiūra

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Veido priežiūraPatikslinkite paiešką

Drėkinantis obuolių bei migdolų prisilietimas Jūsų lūpoms. Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycinnamate, Candelilla Cera, Copernicia Cerifera ..
2.49€
2.49€


Saldus gumos skonis su braškėmis, vyšniomis paliks Jūsų lūpas minkštas bei švelnias. Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycinnamate, Candel..
2.49€
2.49€


Švelnaus rausvo atspalvio balzamas, praturtintas saldžiais vaisiais, ilgam sudrėkins Jūsų lūpas.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycinnamate, ..
2.49€
2.49€


Subtilus, rožinis balzamas su spanguolėmis padarys Jūsų lūpas kaip niekada skanias ir ypatingai gražias.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycin..
2.49€
2.49€


Japoniškosios citrinos (Yuzu) kvapas su apelsino pokštelėjimu sukuria šį keistą ir malonų, drėkinantį lūpų balzamą.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl..
2.49€
2.49€


Sviestinis braškių kokteilis su išdykusiu pasukamuoju mechanizmu suteiks drėgmę jūsų lūpoms ilgas valandas.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui. INGREDIENTS:Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cera Alba (Beeswax), Lanolin Oil, ..
2.49€
2.49€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 15 (3 puslapių)