Veido priežiūra

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Veido priežiūra

Mes jums siūlome švelnius  veido prausiklius, valančias veido kaukes su natūraliu moliu, subtilius veido šveitiklius ir nuostabus veido kremus. Dauguma produktų praturtinti eteriniais aliejais, tik augalinės kilmės sudėtinės medžiagos.


Patikslinkite paiešką

Saldžiųjų migdolų ir alyvuogių eteriniai aliejai suminkštins ir sudrėkins jūsų lūpas!Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.Sudėtis: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cera Alba (Beeswax), Lanolin Oil, Hydrogenated Vegetabl..
1.99€ 2.49€
1.99€ 2.49€


Švelnaus rausvo atspalvio balzamas, praturtintas saldžiais vaisiais, ilgam sudrėkins Jūsų lūpas.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycinnamate, ..
1.99€ 2.49€
1.99€ 2.49€


Japoniškosios citrinos (Yuzu) kvapas su apelsino pokštelėjimu sukuria šį keistą ir malonų, drėkinantį lūpų balzamą.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl..
1.99€ 2.49€
1.99€ 2.49€


Valanti veido kaukė su Kornvalyje išgaunamu baltuoju moliu bei tyru ramunėlių ir bergamočių eteriniu aliejumi.Gyvybingas ir šviežias kvapas pradeda skleistis citrusinių vaisių aromatui, jaučiamos apelsinų, mandarinų ir bergamočių natos. Pagrindinis aromatas - pačiuliai ir rožės su medžio akcentais, ..
6.39€ 7.99€
6.39€ 7.99€


Pasakykite "Aloha" šviežiai veido odai. Šis giliai drėkinantis, su augalinės kilmės elementais veido kremas lengvai susigeria ir nepalieka riebumo pojūčio.Žalios, ozoninės drėgmės natos susipina su aldehidais, greipfrutais, citrinomis, obuoliais bei melionais. Kremo širdis - tai kedras, apelsinai, r..
7.19€ 8.99€
7.19€ 8.99€


Šis riebus, giliai drėkinantis veido kremas su odą minkštinančiais, lengvai įsisavinamais, augalinės kilmės komponentais nuskraidins jus į padanges. Kremas lengvai susigeria bei nepalieka riebumo pojūčio.  Naudojimas: Pirštų galiukais, sukamaisiais masažuojamaisiais judesiais paskirstykite nedi..
7.19€ 8.99€
7.19€ 8.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 9 (2 puslapių)