Veido priežiūra

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Veido priežiūra

Mes jums siūlome švelnius  veido prausiklius, valančias veido kaukes su natūraliu moliu, subtilius veido šveitiklius ir nuostabus veido kremus. Dauguma produktų praturtinti eteriniais aliejais, tik augalinės kilmės sudėtinės medžiagos.


Patikslinkite paiešką

Saldus gumos skonis su braškėmis, vyšniomis paliks Jūsų lūpas minkštas bei švelnias. Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycinnamate, Candel..
2.49€
2.49€


Švelnaus rausvo atspalvio balzamas, praturtintas saldžiais vaisiais, ilgam sudrėkins Jūsų lūpas.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycinnamate, ..
2.49€
2.49€


Subtilus, rožinis balzamas su spanguolėmis padarys Jūsų lūpas kaip niekada skanias ir ypatingai gražias.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycin..
2.49€
2.49€


Japoniškosios citrinos (Yuzu) kvapas su apelsino pokštelėjimu sukuria šį keistą ir malonų, drėkinantį lūpų balzamą.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl..
2.49€
2.49€


Sviestinis braškių kokteilis su išdykusiu pasukamuoju mechanizmu suteiks drėgmę jūsų lūpoms ilgas valandas.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui. INGREDIENTS:Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cera Alba (Beeswax), Lanolin Oil, ..
2.49€
2.49€


Sukūrėme sultingą melionų kokteilį su tyrais aliejais ir sviestais specialiai tam, kad Jūsų lūpos būtų sudrėkintos bei minkštos.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cera Alba (Be..
2.49€
2.49€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 13 (3 puslapių)