Veido priežiūra

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Veido priežiūra

Mes jums siūlome švelnius  veido prausiklius, valančias veido kaukes su natūraliu moliu, subtilius veido šveitiklius ir nuostabus veido kremus. Dauguma produktų praturtinti eteriniais aliejais, tik augalinės kilmės sudėtinės medžiagos.


Patikslinkite paiešką

Švelnaus rausvo atspalvio balzamas, praturtintas saldžiais vaisiais, ilgam sudrėkins Jūsų lūpas.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycinnamate, ..
2.49€
2.49€


Subtilus, rožinis balzamas su spanguolėmis padarys Jūsų lūpas kaip niekada skanias ir ypatingai gražias.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycin..
2.49€
2.49€


Japoniškosios citrinos (Yuzu) kvapas su apelsino pokštelėjimu sukuria šį keistą ir malonų, drėkinantį lūpų balzamą.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl..
2.49€
2.49€


Sviestinis braškių kokteilis su išdykusiu pasukamuoju mechanizmu suteiks drėgmę jūsų lūpoms ilgas valandas.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui. INGREDIENTS:Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cera Alba (Beeswax), Lanolin Oil, ..
2.49€
2.49€


Valanti veido kaukė su Kornvalyje išgaunamu baltuoju moliu bei tyru ramunėlių ir bergamočių eteriniu aliejumi.Gyvybingas ir šviežias kvapas pradeda skleistis citrusinių vaisių aromatui, jaučiamos apelsinų, mandarinų ir bergamočių natos. Pagrindinis aromatas - pačiuliai ir rožės su medžio akcentais, ..
7.99€
7.99€


Pasakykite "Aloha" šviežiai veido odai. Šis giliai drėkinantis, su augalinės kilmės elementais veido kremas lengvai susigeria ir nepalieka riebumo pojūčio.Žalios, ozoninės drėgmės natos susipina su aldehidais, greipfrutais, citrinomis, obuoliais bei melionais. Kremo širdis - tai kedras, apelsinai, r..
8.99€
8.99€


Rodoma nuo 1 iki 6 iš 9 (2 puslapių)