Balzamai lūpoms

Telefonas:
+37060489067

  • Krepšelis
  • Jūsų krepšelis tuščias!

Balzamai lūpoms

Lūpų balzamai – efektyviausios priemonės galinčios Jūsų lūpas apsaugoti nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Tiek žiemos metu, kuomet vėjas yra labai atšiaurus, tiek vasaros metu, kai oras labai sausas – lupų balzamai yra nepamainomos priemonės galinčios Jums padėti kovoti su nemaloniais pojūčiais ir tuo pačiu sudirgintomis lūpomis.

Balzamai skirti lūpoms gaminami iš eterinių aliejų bei natūralių augalų. Kartu jie sudaro mišinį galintį sudrėkinti net ir labai pavargusias lūpas. Dėl ekologiškų ir kvapnių medžiagų – lūpų balzamai ne tik efektyvūs, tačiau taip pat ir maloniai kvepia ir yra skanūs. Reguliariai naudojant jau per kelias dienas labai sušerpetojusias lūpas galima prikelti naujam gyvenimui, tad žiemos metu tai nepamainomas gelbėtojas, kuris padės atrodyti nuostabiai kiekvieną dieną.


Saldžiųjų migdolų ir alyvuogių eteriniai aliejai suminkštins ir sudrėkins jūsų lūpas!Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.Sudėtis: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cera Alba (Beeswax), Lanolin Oil, Hydrogenated Vegetabl..
2.49€
2.49€


Švelnaus rausvo atspalvio balzamas, praturtintas saldžiais vaisiais, ilgam sudrėkins Jūsų lūpas.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycinnamate, ..
2.49€
2.49€


Specialios formulės mėtų ir žaliųjų citrinų (laimų) kokteilis, jog jūsų lūpos būtų puikiai sudrėkintos!Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.Sudėtis: Petrolatum, Adipic Acid/Diethylene Glycol/Glycerin Crosspolymer, Lanolin Alcohol, Octyl methoxycinnamat..
2.49€
2.49€


Sukūrėme sultingą melionų kokteilį su tyrais aliejais ir sviestais specialiai tam, kad Jūsų lūpos būtų sudrėkintos bei minkštos.Naudojimas: švelniai ir lygiai padenkite lūpas. Skirta tik išoriniam naudojimui.INGREDIENTS: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cera Alba (Be..
2.49€
2.49€


Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)